Ayrıcalıklarımız

Ayrıcalıklarımız

Spa & Havuz

Zinde bir güne başlamak veya yoğun geçen bir günü sonlandırmanıza yardımcı olacak sağlık kulübümüz; kapalı yüzme havuzu, hamamı, saunası, buhar odası ile sizlere sağlıklı bir yaşam sunarken enerji düzeyinizi de arttıracaktır. 

Sağlığınız için hijyenin ön planda tutulduğu geniş ve ferah spor alanlarında, hayal ettiğiniz vücut yapısına sahip olmak için keyifle çalışın.

Ayrıntılı bilgi için alanında uzman ve deneyimli ekibimize (0212) 495 03 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Fitness

Serenity Suites Airport'ta, fitness ve spa keyfini iç içe yaşamanın tadını çıkarabilir, ruhunuzu ve bedeninizi stresten arındırabilirsiniz.

Serenity Suites Airport, her türlü hizmeti sunabilen özel tesisi ve uzmanlar tarafından hazırlanan terapi, bakım ve masaj programlarıyla eksiksiz bir spa deneyimiyle kendinizi yeniden yaratmanıza ve keşfetmenize yardımcı olur.

Serenity Suites Airport fitness spordan vazgeçemeyenler için son teknoloji ürünü spor malzemeleri ve konusunda uzman eğitmenleri ile sportif hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Fitness ayrıcalıklarımızdan sadece otel misafirleri faydalanabilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 495 03 00 numaralı hattı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Serenity Suites Hotel Airport +90 (212) 495 03 00

Müşteri hizmetlerimizi dilediğiniz vakitte arayarak 7/24 ulaşabilir, istediğiniz konu hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. +90 (212) 495 03 00

Copyrights © 2018 web sitesi tasarımı