Hakkımızda

Hakkımızda

İş gezisindeyseniz veya organizasyonlarda çalışanlarınız için kalacak yer arıyorsanız sıkıntı çekmeyin! Serenity Suites Airport en uygun fiyatlarla hizmetinizde.

2 yılı aşkın tecrübesiyle konaklama hizmeti veren Serenity Suites Airport, konum olarak Atatürk Havalimanı'na 7,5 km uzaklıkta olup, metrobüse 4 km, Metroya 15 km uzaklıktadır. Ulaşım kolaylığı bir yana fiyat ve hizmet kalitesiyle Serenity Suites Airport hizmetinizdedir.

Serenity Suites, 72 Adet sigara içilmeyen odası, kapalı havuzu, restoranı, spor salonu, terası, ve toplantı salonları ile kaliteli konaklama hizmeti sunmaktadır.

Otelimizde ücretsiz 7/24 kahvaltı hizmeti mevcut olup; ücretsiz wi-fi, klima, günlük kat servisleri, lobide kahve servisi ve daha bir çok hizmetiyle sizlere güzel vakit geçireceğiniz konaklama imkanı sunar.

*Odalarımız engelli misafirlerimiz için uygun değildir

İstanbul’un Zengin Kültürel Mirası

İstanbul, Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan eşsiz bir konumda yer alan, köklü tarihi ve zengin kültürel mirasıyla büyüleyen bir şehirdir. İstanbul, bir zamanlar Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarına başkentlik yapmıştır ve bu dönemlerden günümüze kadar uzanan bir dizi tarihi iz taşır.

İstanbul, birbirinden farklı kültürün ve dini inancın buluşma noktasıdır. İstanbul’da hem Bizans hem de Osmanlı dönemlerine ait eserler ve kültürel izler görülebilir. Süleymaniye Camii, Ortodoks Patrikhanesi ve Aya Triada Kilisesi gibi dini yapılar, bu kültürel çeşitliliği yansıtan izlerdendir. İstanbul’un farkı bölgelerindeki tarihi ve etnik çeşitlilik, İstanbul'u renkli ve canlı bir şehir yapar.

Bugün, İstanbul hala tarihi mirasını ve kültürel çeşitliliğini koruyor. Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ve Kapalıçarşı gibi önemli turistik yerler, şehirdeki zengin tarihi mirası yansıtıyor.

İstanbul, zengin tarihi ve kültürel mirası, muhteşem manzaraları ile büyüleyici bir şehirdir. Asırlar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan İstanbul, bu çeşitliliği ve tarihi zenginliği ile her ziyaretçisini büyülemeye ve etkilemeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Copyrights © 2018 web sitesi tasarımı